top of page
Nuotr. aut. Lukas Gricius.jpg

8 Kambarys

/

  • Black Facebook Icon
  • YouTube
  • Black Instagram Icon

2013-aisiais Lietuvoje įkurta hip hop grupė „8 Kambarys“, kurią sudaro atlikėjai Talaz ir Corsalis, į didžiąją sceną įsiveržė praėjus penkiems metams su hitu „Ieškau“. Per rekordiškai trumpą laiką naujas singlas internete prasisuko milijoną kartų, o per tris metus perklausų skaičius išaugo net iki 10 mln. skirtingose muzikos platinimo platformose.

Nuo tada grupės karjera vystėsi eksponentiniu greičiu: „8 Kambarys“ išleido du studijinius albumus „Atlantida” ir „Panacėja”, kurie tarptautinėse muzikos klausymo platformose „Spotify“, „iTunes“, „Deezer“ laikėsi tarp klausomiausių Lietuvos albumų daugiau nei 40 savaičių, surengė pasirodymus didžiausiuose Lietuvos miestuose ir populiariausiuose šalies festivaliuose, tokiuose kaip „Granatos“, „Galapagai“, „Karklė“, sukūrė dainą lietuviškam kino filmui „Leonė. Bėganti į šviesą“. O 2020-aisiais „M.A.M.A“ apdovanojimuose buvo pripažinta geriausia 2019-ųjų hip hop grupe ir atsiėmė statulėlę už geriausią metų dainą „Ežero dugne“, įrašytą kartu su Vidu Bareikiu. 

„8 Kambarys“ eksperimentuoja su skirtingais muzikos stiliais: grupės dainose galima išgirsti pop, elektronikos elementų, kurie ,papildydami hip hop stilių, kuria šiuolaikišką skambesį. 

Lietuviškoje grupės kūryboje persipina skirtingos emocijos – nuo melancholijos dėl sudėtingų santykių iki adrenaliną keliančių jausmų savęs paieškose. Patys savo dainoms tekstus ir muziką kuriantys atlikėjai turi unikalų braižą: visada palieka vietos interpretacijai, kai kiekvienas klausytojas gali dainos istoriją pritaikyti pagal savo patirtį. Į neįprastas keliones jie kviečia ir savo muzikos albumuose: abu turi unikalius pasakojimus, kuriuos nuosekliai nuo pradžios iki galo jungia visi kūriniai.

kūriniai

3000x3000-791191--383F682C-052D-40E5-BAE
bottom of page