top of page

„8 Kambarys” pristato naują albumą „Panacėja“: tai kelionė ieškoti paslaptingo vaisto

Atnaujinta: 2021-04-05Viena klausomiausių grupių Lietuvoje „8 Kambarys” nusprendė savo klausytojams įteikti išankstines kalėdines dovanas.


Artėjant žiemos šventėms hiphopo duetas pristato antrą albumą „Panacėja“ su dešimt kūrinių, iš kurių net šešios - premjeros.


Pasak atlikėjų Karolio Talučio-Talaz ir Deivido Alejūno-Corsalio, naujas albumas, kaip ir pirmasis, ves į neįtikėtiną kelionę – tik šįkart ieškoti paslaptingo vaisto.


„Tas vaistas šio albumo herojui yra grįžimas prie išgyvenimų, naujai pažvelgiant į tai, kas įvyko. Panacėja yra lyg pasikartojantys prisiminimai. Vienu metu tu pakliūni į kažkokios istorijos emocijų piką, po kelių minučių tu jau viso to priešistorėje. Ir viskas sukasi ratu, albumą klausant nuo pirmo iki paskutinio kūrinio, ir vėl kartojant pirmu. Taip panacėjos istorija įgauna prasmę bei laikotarpį. Tik tada gali interpretuoti, ar tai istorijos pradžia, ar pabaiga“, – pasakoja Talaz.

Jis atskleidžia, kad net šeši iš dešimties albumo kūrinių buvo sukurti per pastaruosius du mėnesius. Anot dainų kūrėjo ir atlikėjo, visada lengva kurti, kai nesilaikai itin griežtų taisyklių ir seki paskui emocijas.

„Netobulumas yra mūsų dalis – galbūt tai yra viena iš sėkmės priežasčių. Klausydami mūsų kūrybą gerbėjai gali pajusti tikrą, per daug neišpuoselėtą emociją. O ir mūsų kūrinių demo versijos labai mažai skiriasi nuo galutinių“, – džiaugiasi Talaz.

Pozityvių emocijų neslepia ir Corsalis. Pasak jo, antrą albumą kurti buvo žymiai paprasčiau, nes komanda turėjo daugiau patirties.


„Antrasis albumas yra labiau subrendęs ir labiau laisvas. Jis yra gilus, turintis daug vilties savyje ir tuo pačiu pulsuojantis energija. Manau, mes padarėme viską, ką galėjome geriausio šiame gyvenimo etape. Per metus aprašėme labai įdomias temas, turėjome žiauriai kietų vakarų su labai talentingais prodiuseriais bei muzikantais.

Visos dainos gimė iš „vaibo“, o tas yra svarbiausa“, – pasakoja Corsalis. Jis įsitikinęs, kad šis albumas daugeliui ir taps panacėja. Visgi, pabrėžia, kad kiekvieno žmogaus asmeninė laimė priklauso tik nuo jo paties.


„Visada norisi, kad būtų kažkas, kas išspręs visas problemas, spragtels pirštu ir viskas bus gerai. Gaila, bet to, tikriausiai, niekada nebus. Ne panacėjos žmonėms reikia, o tikėjimo savimi ir gerų pavyzdžių aplink. Tai verčia stengtis ir turėti viltį, matyti bent menką šviesą gilioje tamsoje“, – mintimis dalijasi Corsalis.

Pasak jo, žodžiai taip pat gydo, todėl ir naujo albumo dainos turės gydomųjų galių. O keliaudami ir ieškodami paslaptingo vaisto, klausytojai galiausiai supras, kad ta kelionė į save ir yra tikrasis vaistas.


Prieš daugiau nei metus grupės nariai kvietė savo klausytojus į pirmą kelionę – ieškoti paslaptingo žemyno debiutiniame albume „Atlantida“. Pastarasis albumas tuo metu sulaukė neįtikėtinos sėkmės – daugiau nei pusė kūrinių tapo hitais. O dainų perklausos iki šiandien vis dar neapleidžia aukštų pozicijų „YouTube“ kanale.


Grupės nariai tiki, kad antrasis albumas taip pat atras savo klausytojus. Jį šiuo metu galima perklausyti Spotify“,„iTunes“ ir „Deezer“ internetinėse platformose. O ribotas fizinių albumų kiekis klausytojus pasieks kitais metais prieš didžiausią „8 Kambario” koncertą „Žalgirio“ arenoje.

3 peržiūros
bottom of page