top of page

„8 Kambarys“ pristato naują kūrinį, gimusį oreGrupės „8 Kambarys“ premjeros ir toliau gerina aukščiausius klausomumo rodiklius per vis trumpesnį laiką. Pirmą vasaros savaitgalį akimirksniu internete išplitęs kūrinys „Manęs nesužavėjai“ vos per parą surinko beveik du šimtus tūkstančių perklausų ir tapo populiariausiu lietuvišku klipu „Youtube“ platformoje.


Grupės nariai Karolis Talutis-Talaz ir Deividas Alejūnas-Corsalis atskleidžia, kad naujos dainos idėja gimė visiškai netikėtai – pakeliui į „8 Kambario“ koncertą Londone.

„Lėktuve su Deividu juokėmės iš absurdiškų situacijų, kai žmonės susikuria „fake“ anketas ir bando užmegzti pokalbius. Tokių žinučių tekę gauti ir mums patiems. Taip bediskutuojant sugalvojome priedainio melodiją, niūniavome kažką su žodžiu „nesužavėjai“. Iškart žinojome, kad šis žodis tikrai bus kūrinio pavadinime“, – naujos dainos atsiradimo istoriją pranešime spaudai pasakoja K. Talutis.

Pasak jo, abu grupės nariai jau kurį laiką savo telefonuose turi parsisiuntę specialias programėles – tam, kad galėtų kokybiškai įrašyti greitai užklupusias idėjas. Tad ir tąkart skrisdami jie parašė priedainį, o nusileidę į telefoną įrašė demo versiją.


Atlikėjai mano, kad ši daina klausytojus papirko savo lengvumu. Tai istorija apie vis pasikartojančius ir niekaip nesibaigiančius santykius, kurie nėra iki galo nuoširdūs. Kažkas slepiama arba bandoma būti kažkuo kitu. Šią istoriją papildo lengvi ir neįpareigojantys muzikos skambesiai. D. Alejūnas įsitikinęs, kad santykių tema yra neišsemiama.

„Visų mūsų gyvenime pagrindinis dalykas yra tarpusavio ryšys. Apie tai šnekėjome ir su Karoliu pakeliui į Londoną. Daug diskutavome apie gyvenimą, kurį šiuo metu gyvename. Tikrai daug įdomių istorijų turėjome, daug juokėmės iš tam tikrų įvykių“, – šiuo gyvenimo etapu itin džiaugiasi D. Alejūnas.

Anot jo, laimingas gyvenimas tampa tada, kai atsiveri ir būni savimi. Tik tada galima atrasti žmogų, kuriam patinki tikrasis tu. Ir tai nebūtinai susiję su romantiškais jausmais, o apskritai su magnetiniu tarpusavio ryšiu aplinkoje. Tai jis pastebi ir „8 Kambario“ koncertuose: pozityvi energetika dažnai pritraukia netgi tuos pačius žmones į grupės pasirodymu skirtinguose miestuose. Jie ateina ne tų pačių dainų paklausyti, o pajusti ore sklandančią vienybę ir vieni kitų palaikymą.


„Mes patys esame lengvame šoke, kad žmonės važiuoja iš Klaipėdos į Vilnių ar Kauną vien dėl mūsų. Tai labai džiugina ir įprasmina mūsų darbą. Nuolat stengiamės, kad didieji mūsų pasirodymai tobulėtų techniškai, kad būtų ne tik geras garsas, bet ir geras vaizdas, šviesos. Tačiau mūsų klausytojai ateina ne dėl to. Scenoje galėtų šviesti tik stalinė lempa, tačiau mes su klausytojais vis vien sukurtume ypatingą ryšį“, – įsitikinęs K. Talutis.

„8 Kambario“ atlikėjai mano, kad niekada nereikia stengtis kažko sužavėti specialiai. Juk niekas nemėgsta kaukių ar saldaus pirmalaikio dirbtinumo. Jie taip pat nuo pat pirmų žingsnių muzikoje nevaidina netikrų emocijų, nesiruošia dirbtinų kalbų ir visada gerbia savo klausytoją. Žmogaus grožis ir taip matomas iš tolo, tad abu grupės nariai skatina neslėpti ir savo gražaus vidaus. Tokią žinutę jie perduoda savo klausytojams ir su pačiu naujausiu savo kūriniu.


Premjera „Manęs nesužavėjai“ kartu su kitomis „8 Kambario“ dainomis nuskambės grupės vasaros koncertuose po atviru dangumi: birželio 21 d. – Kauno „Adform“ kiemelyje ir birželio 22 d. – Vilniaus „Vasaros terasoje“.

5 peržiūros
bottom of page