top of page

Naują dainą pristatantis RPTLE kviečia pasinerti į begalybę


Vos sulaukus naujų metų, muzikos padangėje nušvito dar vienas hiphopo atlikėjo vardas. Mistišku RPTLE slapyvardžiu pasivadinęs Dovydas Būdvytis įsitikinęs, kad jei kūrėjo kelionė muzikoje yra išskirtinė – žmonės ją tikrai pasirinks. Šįkart jis kviečia pasigarsinti savo įrenginius ir kartu su premjera „Infinity“ nusikelti į begalybę.


„Tai yra daina apie mano priklausomybę gyventi savo susikurtame pasaulėlyje. Nors bendrauju su daug nuostabių žmonių, labai dažnai mėgstu pasislėpti savo begalybėje ir iš ten stebėti tai, kas vyksta aplink mane“, – pasakoja RPTLE.

Anot jo, kiekvienas žmogus turi didesnių ar mažesnių priklausomybių. O savo priklausomybę gyventi išgalvotame pasaulyje jis atrado prieš kelis metus, kai prasidėjo kankinanti nemiga.


Pasak jo, tokiomis naktimis minčių maratonas persikeldavo į kūrybą. „Taip prieš keturis metus atsirado ir pirma dainos „Infinity“ eilutė „I am just a kid, from beyond infinity”. O praeitų metų pabaigoje sukūriau ir visą dainą. Žinoma, pilnai ją parengti užtruko gerokai ilgiau“, – atskleidžia muzikos ir tekstų autorius.


Pats RPTLE su muzika eksperimentuoti pradėjo būdamas vienuolikos metų. Atlikėjas juokiasi, kad tuo metu jo kompiuteris tiesiog buvo per silpnas žaisti populiarius kompiuterinius žaidimus. Užtat muzikos kūrimo programos veikė be priekaištų – tai ir tapo jo savotišku žaidimu. Į profesionalų muzikos kūrimą RPTLE įsitraukė prieš penkis metus su atlikėju KORDAS. O šiemet dar tik pradėjo skaičiuoti pirmuosius žingsnius solo karjeroje.


„Kurdamas dainas mėgstu perpinti tikrus nutikimus bei emocijas su trupučiu fantazijos. Tai sukuria magišką erdvę, kuri įtraukia klausytoją. Be to, savo dainomis noriu paskatinti žmones būti savimi, nebijoti savo išskiritinumo. Nes kas kitas, jei ne tu, bus tavimi?”, – retoriškai klausia kūrėjas.

Tuo tarpu save jis labiausiai atranda muzikoje – tai padeda jam kovoti su blogomis mintimis, nemiga ir depresija. RPTLE pastebi, kad būtent muzika jam atvėrė tiek daug kelių, apie kokius seniau galėjo tik pasvajoti. „Aš kasdien galiu kurti kažką naujo pasauliui, o tai buvo mano svajonė nuo vaikystės”, – džiaugsmo neslepia reperis.


Anot jo, Lietuvos muzikos kūrėjai ir atlikėjai šiuo metu išgyvena tikrą kūrybos apogėjų. Produkcijos lygiu daugelis jų mažai kuo skiriasi nuo pasaulinio lygio atlikėjų.Tačiau pabrėžia, kad visai nesvarbu, kas dabar populiaru muzikos pasaulyje. Daug svarbiau, kokias emocijas sukeli klausytojui.


O savo klausytojams šiemet RPTLE pažada daug pozityvių emocijų. Šiuo metu jis dirba kartu su „HYPE Music“ komanda: kuria naują turinį, planuose yra EP arba albumo išleidimas.

6 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page