top of page
RPTLE_edited.jpg

RPTLE

/

  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Instagram Icon

kūriniai

3000x3000-1111771--5B7FDB2C-9879-470D-AA

Eksperimentinės muzikos kūrėjas ir atlikėjas RPTLE pirmą savo dainą sukūrė būdamas vos vienuolikos metų. Tačiau profesionalią kūrybą pristatė tik 2018-aisiais, kai kartu su atlikėjais KORDU ir MEANDI įrašė kūrinį „FINESSE THE MOST“.

2019-aisiais jo kūrinys anglų kalba „Infinity“ pirmą kartą nuskambėjo Lietuvos radijuose, o po kelių mėnesių išleistas singlas „Kas čia bus?“ sumušė asmeninį perklausų rekordą. 

Savo kūryboje šalia pagrindinio hip hop stiliaus jis nevengia įmaišyti ir elektronikos garsų ar egzotiškesnių skambesių, tokių kaip afrobeat. O tekstuose vyrauja ryškus simbolizmas, kurį dar labiau sustiprina neįprasti muzikiniai sprendimai, pavyzdžiui sakraliniai garsai. Kūrinius rašo tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis.

Savo karjeros laikotarpiu atlikėjas „apšildė“ vieną žinomiausių hip hop grupių Lietuvoje „8 Kambarys“ turo metu, atlikėją Vidą Bareikį areniniame koncerte, pasirodė festivalyje „Granatos”, renginyje „Lietuvos naktinis krepšinis“ ir  žinomos Lietuvos stilistės Agnės Jagelavičiūtės areniniame mados šou.

bottom of page